Geleceği Güçlendirin

Kariyer

38 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesi ile bugün ülkemizin lider mühendislik ve yazılım şirketlerinden biri olan Prota Yazılım’ın dinamik yönetimi, dünya çapında yazılım çözümleri üreten ekipleri ve üst düzey kullancıları ile birlikte çalışmak için bize katılın.

Eğer firmamızı daha yukarı taşıyabilecek vizyona sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, ve gelişime açıksanız, özgeçmişinizi, hr@protasoftware.com e-mail adresimize göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başarımızın anahtarı kişilerdir ve sürekli öğrenmek, Prota geleneğinin en değişmez bileşenidir.

Hem kişisel hedefler hem de takım hedefleri doğrultusunda sizlerin eğitimini ve gelişimini desteklemek bizim için oldukça önemlidir.

Uluslararası Bilinirlik

Dünya çapında 20’den fazla ofisi, 400’ün üzerinde çalışanı ve iş ortakları bulunan firma, ilk yazılımı olan Probina Orion ile global ölçekte büyük bir başarı yakalamıştır. Bugün ülkemizin lider mühendislik, müşavirlik ve yazılım şirketlerinden biri olan Prota; 38 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesini, yenilikçi, çağdaş ve teknolojik tasarım çözümleri ile harmanlayarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. 

Çalışanlarımız

Prota çalışanları, müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmaya kendini adamıştır. Prota çalışanları literatürü ve alanlarındaki en son gelişmeleri takip etmeyi görev edinmişlerdir. Prota; mühendisler, mimarlar, teknisyenler, yazılım geliştiriciler, satış görevlileri, pazarlama uzmanları dahil olmak üzere 400'ün üzerinde düzenli personele sahiptir.

Yaklaşımımız

Prota, mühendislik ve danışmanlık sektöründe uzmanlık ve sürdürülebilir çözümler sunmak için kurulmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için sürekli gelişmeye devam etmektedir.

Prota, yalnızca müşterinin memnuniyetine odaklanmakla kalmayıp, aynı zamanda "ilişkilerde samimi, çalışma ortamında sorumluluk sahibi" bir ekip ruhu ile çalışanlarının niteliklerini sürekli olarak geliştiren bir kalite yönetim politikasını uygulamaktadır.

Yazılım ürünlerimiz, Ar-Ge ekiplerimiz ve uzmanlarımız tarafından Ar-Ge ofislerimizde geliştirilmektedir. Sürekli yenilik ve müşteri beklentilerini aşmak en temel hedeflerimizdir.

Prota'da İş-Yaşam Dengesi

Hem iş hem de sosyal zamanı takdir ediyor ve çalışanlarımızın mutlu olmasını istiyoruz. Prota olarak esnek çalışma saatlerini sağlayabilecek imkanlara sahibiz. Bu imkanlar yarı zamanlı çalışma, uzaktan çalışma, proje bazlı çalışma ve izinler gibi çeşitli seçenekleri içermektedir.

Hem olumlu bir şirket ortamı oluşturmaya hem de işimizi geliştirmeye yardımcı olmak için periyodik olarak ekip oluşturma etkinlikleri, sosyal etkinlikler, kutlamalar ve toplantılar düzenliyoruz. Bu tür etkinliklerin ekip ruhunu geliştirdiğini; üretkenliği artırmanın yanı sıra motivasyonu, iş birliğini ve çalışan memnuniyetini artırmaya yardımcı olduğuna inanıyoruz.

Stajlar ve Yeni Mezunlar

Eğer genç ve yetenekliyseniz; ve rekabetçi bir çalışma ortamı arıyorsanız, Prota'da size uygun pek çok olanak bulabilirsiniz.

Öğrenci ve mezunlara çeşitli marketlerde, küçük ve büyük bir dizi projede yer alabilmeleri için eşsiz fırsatlar sunuyoruz. Prota'da üst düzey yöneticiler, mimar ve mühendislerin gözetiminde çalışma fırsatı elde edecek, bu sayede hem akademik hem profesyonel kariyerinizde gelişiminizi sağlayacak gerekli deneyim ve becerilere ulaşacaksınız. Kariyerinize bir adım önde başlayacaksınız.

Özgeçmişinizi, hr@protasoftware.com e-mail adresimize göndererek açık pozisyonlarımıza başvurunuzu yapabilirsiniz.