Prota Rose

Biz Kimiz

Prota ekibi olarak 1985 yılından beri inşaat mühendisleri ve teknik çizim profesyonellerine bilgisayar destekli inşaat çözümleri sunuyoruz. ProtaStructure’ın ürettiği hesap sonuçları sayısız örnek üzerinde denenerek test edilmiştir. Prota tarafından üretilen yazılım çözümleri, yurtiçinde ve yurtdışında binlerce profesyonel inşaat mühendisi tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır ve çeşitli yapı projeleri üretiminde vazgeçilmez mühendislik aracı haline gelmiştir.

Prota Farkı

Prota’da müşterilerimizi dinliyoruz ve onların istekleri doğrultusunda ürünler geliştirerek beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Ar-Ge, Satış ve Destek ekiplerimizle tüm yatırımımızı tamamen pratik, kullanılabilir ürünlere adadık. Kullanıcı deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve yenilikçi yazılımlar üretiyoruz.

Ar-Ge ve mühendislik departmanımız özellikle depreme karşı güvenli tasarım ve güçlendirme konularında uluslararası düzeyde yayınladığı teknik bildiri ve makaleler ile mühendislik topluluğuna sürekli katkıda bulunmaktadır. Depreme karşı en güvenli tasarım ve güçlendirmede yazılım ve danışmanlık olarak lider konumdayız.

BIM Desteği

Takım çalışması ve bilgi paylaşımı Prota ilke ve kültürüdür. Bu sayede, özellikle Yapı Bilgi Sistemi (BIM) entegrasyonu ve koordinasyonu konularında dünya çapında teknoloji liderleri ve araştırma kuruluşları ile güçlü işbirlikleri içerisinde bulunuyor ve bu konuda yapılan çalışmaları çok yakından takip ediyoruz.