BIM World 2019 Münih’te ProtaStructure’ı Keşfedin

27 Ağustos 2019

26-27 Kasım tarihlerinde inşaat sektöründe Avrupa’nın en büyük etkinliklerinden biri olan BIM World 2019 Münih Konferansı’nda yer alacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapı Mühendisleri için geliştirdiğimiz BIM yazılımımız ProtaStructure 2019’u sergileyeceğimiz fuar alanındaki 219 numaralı standımızda bizi ziyaret edebilirsiniz.

İki gün boyunca sürecek etkinliğin ilk gününde kurucumuz Sayın Joseph Kubin “Metro Projelerinde BIM Uygulaması: En İyi Uygulamalar ve Alınan Dersler” konulu bir sunum yapacak.

BIM'in dünya çapında kullanımının artmasıyla birlikte, Türkiye'nin önde gelen metro projelerinde de BIM’in uygulanması zorunlu hale geldi. Joseph Kubin bir tasarımcı olarak, sunumunda birçok metro projesinde Prota'nın BIM'i benimseme sürecine genel bir bakış sağlayacak. Prota, planlama aşamasından başlayarak, tipik bir metro inşaatı ve işletme döngüsünün her aşamasında BIM'i benimsedi. Bu sunumun odak noktası, BIM'in benimsenmesi ve uygulanması sürecinde öğrenilen zorluklar, faydalar ve dersler olacak.

BIM World 2019’a iki aydan az bir zaman kaldı! Yapı Mühendisleri için özel olarak geliştirdiğimiz BIM Yazılımımız ProtaStructure’ı da yakından tanıyabileceğiniz etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için BIM World 2019 Münih’in web sayfasını ziyaret edin. https://www.bim-world.de/program