ProtaDetails
Etkileşimli ve Akıllı Detay Çizimleriyle Projelerinizi Hızlandırın
ProtaDetails

Verimliliği esas alan rakipsiz araçlara sahip entegre çizim yönetimi yazılımı.

 • ProtaDetails

  Analiz ve tasarımı yapılmış ProtaStructure modellerinin tüm detay çizimlerini tek tuşla oluşturun. Ana modelde yapılan değişiklikleri revizyon yönetim sistemiyle çizimlere kolayca yansıtın.

 • ProtaDetails

  Size özel antetlerle kendi pafta koleksiyonunuzu oluşturun. Tüm detay çizimlerini tek tek veya otomatik olarak paftalara yerleştirin. Paftaları isterseniz farklı çizim dosyalarına paylaştırın. Farklı ölçekteki çizimleri aynı paftada yanyana kullanın.

 • ProtaDetails

  Özel dikkat gerektiren karışık detayları akıllı donatı kütüphanesi ve otomatik metraj takip sistemi ile kolayca oluşturun. Bir donatıya ait sayısız farklı görünüm kullanma imkanı ile değişiklikleri tüm görünümlere ve metraja otomatik yansıtın.

 • ProtaDetails

  Basit CAD nesnelerini ve ProtaDetails’in sunduğu akıllı nesneleri birleştirerek otomatik olarak üretilmesi zor olan en karmaşık detayları bile etkileşimli ve görsel bir şekilde oluşturun. Nesneler arasındaki dinamik bağlantı sayesinde revizyonların tüm çizime nasıl zahmetsiz bir şekilde yansıdığını görün.

 • ProtaDetails

  Hazır bir modele bağlı kalmadan aks, kolon, kiriş, duvar, döşeme, temel gibi fiziksel nesnelerle kalıp planlarını ve detay çizimlerini sıfırdan oluşturun.

 • ProtaDetails

  ProtaDetails’te hazır sunulan tasarım ve çizim makrolarını kullanarak istinat duvarı, tekil temel gibi yapı bileşenlerini bağımsız olarak tek tuşla tasarlayıp detaylandırın.

 • ProtaDetails

  Ürettiğiniz çizimleri DWG/DXF gibi endüstri standardı çizim formatlarının en son versiyonlarına çevirin. ProtaDetails ayrıca bu formatlardaki tüm çizim dosyalarınızı açarak üzerinde çalışmanıza da imkan verir.